NÁUŠNICE PRÍVESKY NÁRAMKY VLASOVÉ DEKORÁCIE

VŠEOBECNÉ OBCHODNÉ PODMIENKY

1) VŠEOBECNÉ USTANOVENIA

Kupujúci(zákazník) potvrdením objednávky potvrdzuje, že akceptuje obchodné podmienky pre dodávku tovaru vyhlásené predávajúcim (ďalej len predávajúci). Vzťahy medzi kupujúcim a predávajúcim sa riadia uvedenými obchodnými podmienkami, ktoré sú zároveň pre obe strany záväzné. Na všetky fotografie a texty zobrazené na stránke otilias.sk sa vzťahuje autorský zákon a je zakázané ich ďalšie použitie, zverejňovanie príp. rozmnožovanie bez nášho súhlasu ! Fotografie tovaru na stránke sú autentické. Kupujúci akceptuje, že fotografie nemusia mať vždy 100% výpovednú hodnotu a môžu tovar skresľovať. Informácie o hmotnosti tovaru majú orientačný charakter, nakoľko každý šperk príp. veľkosť prsteňa môže mať inú hmotnosť. Ak požadujete vedieť úplne presný údaj o hmotnosti konkrétneho šperku, dĺžky príp. veľkosti, kontaktujte nás mailom alebo telefonicky. Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu týchto obchodných podmienok.
VOP sa vzťahuje len na produkty v rámci e-shopu, nie na špeciálne objednávky vyrábané na mieru.

2) OBJEDNÁVANIE TOVARU

Predávajúci sa zaväzuje dodať len bezchybný a kvalitný tovar spĺňajúci všetky normy a zákonné predpisy platné v SR.
Kupujúci sa zaväzuje uviesť v registrácii pravdivé a presné údaje a adresu, tiež správny e-mail a tel. číslo. Kupujúci sa ďalej zaväzuje objednaný tovar prevziať a vyplatiť.
Kupujúci zodpovedá predávajúcemu za všetky finančné škody (t.j. náklady spojené z prípravou a zaslaním tovaru) spôsobené neprevzatím tovaru prip. spôsobené nesprávne alebo zavádzajúco vyplnenými osobnými údajmi. Predávajúci si v prípade takejto škody vyhradzuje právo požadovať od kupujúceho sumu 4,00 € ak bol tovar zaslaný Slovenskou poštou!
Pri objednávaní setu ( náušnice + prívesok ) 10% zľava z ceny produktov obsiahnutých v sete.
Predávajúci si vyhradzuje právo odmietnuť prijatú objednávku.
Nepoužitý tovar je možné bezplatne vymeniť, alebo úplne vrátiť do 7 dní od prebrania zásielky.
Šperky na objednávku : v prípade takejto možnosti ak potrebujete špeciálnu objednávku, po konzultácii s nami sa dohodneme na možnej výrobe, cene a časovom ohraničení doručenia objednávky.

3) DODACIA DOBA, SPÔSOB A CENA DORUČENIA

Dodacia doba závisí na dostupnosti nakúpeného tovaru. Dostupnosť je vždy zobrazená v bližšom popise každého výrobku. Ak je všetok tovar na Vašej objednávke s dostupnosťou: "NA SKLADE", zašleme Vám ho do 7 pracovných dní od objednania v prípade platby na dobierku, alebo 10 pracovných dní v prípade platby na proforma faktúru.. ( pri platbe proforma faktúrou v rámci Košíc, možný aj osobný odber)
V deň odoslania zásielky Vám zašleme e-mail s predpokladaným doručením a inštrukciami pre vyzdvihnutie. Ak Vás poštár v deň doručenia doma nazastihne, nechá Vám v schránke oznámenie o uložení zásielky na pošte. Ak Vás kuriér v deň doručenia na uvedenej adrese nazastihne, tel. sa s Vami spojí a dohodne si miesto a čas doručenia.
Cena za zaslanie Slovenskou poštou pri objednávke do 70,00 € je 3,50 €. Pri objednávke nad 70,00 € je poštovné úplne zadarmo.
Predávajúci nenesie zodpovednosť za oneskorenie doručenia, alebo stratu zásielky spôsobenú doručovateľom!

4) VÝMENA TOVARU PRÍP. VEĽKOSTÍ

Objednaný tovar je možné vymeniť za iný tovar či inú veľkosť do 7 dní od doručenia. Všetky poštovné náklady spojené so zaslaním tovaru na našu adresu hradí zákazník. Tovar, prosím, odosielajte v poistenej obálke (k zakúpeniu na pošte) príp. len v bublinkovej obálke DOPORUČENE, NIE na dobierku! Bublinkové obálky odporúčame používať iba do hodnoty tovaru 15 € a odporúčame ich ešte prelepiť lepiacou páskou!
V prípade ak vraciate len časť setu 10% zľava na set stráca platnosť.
Do obálky priložte kópiu pokladničného dokladu alebo faktúry a v sprievodný list s číslom účtu a kontaktnou adresou:

5) VRÁTENIE PEŇAZÍ

Na vrátenie tovaru máte 7dní od doručenia a nemusíte nám uviesť žiaden dôvod !
POZOR: Akceptujeme len nepoužívaný a nepoškodený tovar.
Tovar, prosím, odosielajte v poistenej obálke (k zakúpeniu na pošte) príp. len v bublinkovej obálke DOPORUČENE, NIE NA DOBIERKU na adresu, ktorá je nižšie. Bublinkové obálky odporúčame používať iba do hodnoty tovaru 15 € a odporúčame ich ešte prelepiť lepiacou páskou!
Darčeky získané k nákupu je potrebné zaslať spolu s vráteným tovarom, príp. zašlite len časť darčekov, na ktoré by ste po vrátení tovaru nemali nárok. Ak darček nezašlete, z vrátenej sumy Vám odčítame 5,- € za každý nevrátený darček !
V prípade ak vraciate len časť setu 10% zľava na set stráca platnosť. Následne Vám bude uhradená cena nižšia , podľa platného cenníka.

6) REKLAMÁCIE A ZÁRUKA

Na všetok tovar sa vzťahuje záruka 6 mesiacov.
Prípadné reklamácie vyriešime individuálne, promptne, v súlade s platným právnym poriadkom a urobíme maximum pre spokojnosť každého nášho zákazníka!
Záruka sa vzťahuje na vady, ktoré vznikli v priebehu záručnej doby preukázateľnou chybou výroby, technologických postupov alebo skrytou chybou materiálu. Záruka sa nevzťahuje na závady šperkov , ktoré vnikli v dôsledku bežného opotrebenia spôsobeného normálnym používaním ako poškrabanie, oxidácia striebra, strata kamienkov alebo sklodoplnkov, rozbitie príp. poškriabanie sklíčka a pod. Záruka sa ďalej nevzťahuje na závady mechanického charakteru ako sú pretrhnutie retiazky, náramku, deformácia, ohnutie alebo odtrhnutie zapínania, rozbitie kamienka alebo sklodoplnkov.
Reklamovaný tovar, prosím, odosielajte v poistenej obálke (k zakúpeniu na pošte) príp. len v bublinkovej obálke DOPORUČENE, nie na dobierku! Bublinkové obálky odporúčame používať iba do hodnoty tovaru 20 € a odporúčame ich ešte prelepiť lepiacou páskou!
Do obálky priložte kópiu pokladničného dokladu alebo faktúry a sprievodný list s číslom účtu a kontaktnou adresou:
Reklamácie vybavíme spravidla do 7 až 30dní od jej vzniku, teda prevzatia tovaru našou firmou. Tovar, ktorý nám bude zaslaný na dobierku nepreberieme!
Do obálky priložte kópiu pokladničného dokladu alebo faktúry a sprievodný list s číslom účtu a kontaktnou adresou.
Tovar, ktorý nám bude zaslaný na dobierku nepreberieme!